10 KASIM GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ ÜN EBEDİYETE İNTİKALİNİN 80. YILDÖNÜMÜ ANMA MESAJI.
 
Cumhuriyetimizin kurucusu eşsiz asker ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün vefatının 80. yıldönümü rahmet, minnet ve şükran ile anıyoruz.
Atatürk, sadece koyduğu değerler, kurduğu Cumhuriyet ile değil; şahsiyeti ve askeri dehası ile de tüm dünyada insanların saygı duyduğu bir liderdir.
Savaşlardan yorgun ve bitap düşmüş ancak hiçbir zaman ve hiçbir yerde bağımsızlığından ödün vermeyecek Şanlı Türk Milletini tek bir amaçla birleştiren meşaleyi yakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ulaşılan bu zaferin ana mimarıdır.
Büyük Atatürk, bu süreçte en çok milletin insanlarına inanmış, ortaya koymuş olduğu azim ve kararlılık ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti doğmuştur, ilelebet yaşayacaktır.
Atatürk’ ün “Bütün ümidim gençliktedir” vecizi ile daha çok çalışarak Cumhuriyetimizi, milletimizi daha ileri taşıma gayesinde olacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü, Bağımsızlık mücadelemizin tüm şanlı kahramanlarını, tüm şehit ve ahirete intikal eylemiş gazilerimizi rahmet, minnet, şükran ile anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyorum.
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                Hatice Cemre İNCESU
                                                                                                                                                          Kaymakam V.
 
 
 
 
İSAY2 Galeri